Mes naudojame sausainėlius, kad jums mūsų paslaugomis būtų patogiau naudotis, pagerintume mūsų svetainę bei pateiktume jums pritaikytus pasiūlymus Treatwell, Beauty Bar by Olga Vasilevičė ir kitose svetainėse. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų sausainėlių naudojimo nuostatomis.

Atsiliepimai

★★★★☆

“Antakių spa,formavimas ir dažymas prabangiais geliniais ELAN dažais pas Viktoriją- kaip visada esu patenkinta kruopščių ir mano poreikius atitinkančiu darbu. VitaeLash blakstienų laminavimas pas Samantą- deja procedūra nusivyliau. Darbo pabaigoje meistrė paminėjo kad jei specialistas neatitaiko tinkamai medžiagų stiprumą pagal klientą, blakstienos nudeginamos, susiraito. Taip atsitiko ir man- blakstienos abiejų akių skirtingai užriestos ir apatinės blakstienos, gavusios priemonių,susiraitė.”

Aurelija

★★★★★

“Labai aciu, Samantai, labai graziai ir greitai padare makiaza!”

Ausrine

★★★★★

“Kruopščiai atliktas darbas. Makiažas puikiai išsilaikė visą dieną.”

Elvyra

★★★★☆

“Patirtis: 1. Salone radau išjungtas šviesas; 2. Niekam nepasirodžius, paskambinau nurodytu numeriu. 3. Nurodytas kontaktas nieko nežinojo, pranešė jog susisieks kitas asmuo; 4. Paskambinus Samantai man, sužinojau kad esu ne procedūros vietoje. Ji paminejo, jog praneše man (deja, nei sms nei el. laiško neradau); 5. Nuejau 650 m. iki nurodyto kito salono; 6. Viska galima pamiršti, bet antakius matau kasdien :( 7. Galu gale buvau paprašyta įrodyti, kad už paslauga sumoketa per treatwell.”

Kornelija