Mes naudojame sausainėlius, kad jums mūsų paslaugomis būtų patogiau naudotis, pagerintume mūsų svetainę bei pateiktume jums pritaikytus pasiūlymus Treatwell, Beauty Bar by Olga Vasilevičė ir kitose svetainėse. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų sausainėlių naudojimo nuostatomis.

Komanda

Olga Vasilevičė

Makiažo studijos „Beauty Bar“ įkūrėja, vizažo meistrė/grimerė, šukuosenų stilistė

Olga Vasilevičė - „Beauty Bar“ makiažo studijos Vilniaus centre įkūrėja, karalienes.lt forumo makiažo skyriaus redaktorė. Profesionali vizažo meistrė. Make up Atelier Paris ir Bogomolov Image School makiažo dėstytoja. Rengia mokymus Beauty Bar Vilniuje. Bendradarbiauja su žymiais Lietuvos fotografais – kūria pilną modelių įvaizdį. Populiari vestuvių vizažistė. Taip pat dirba televizijoje, mados, specialiųjų efektų projektuose. Atelier & Bogomolov įvaizdžio mokyklos Latvijoje auklėtinė. Nuolat tobulinasi seminaruose, mokymuose Lietuvoje bei užsienyje. Tarp Olgos mokytojų – pasaulinės klasės meistrės Natalya Naida, Valerija Kutsan, Irina Salish, Felix Shtein ir kt. Viešųjų ryšių ir vadybos diplomų savininkė ne mažiau mylima dėl bendravimo stiliaus. Makiažo patarimais dalinasi savo Youtube kanale. apievestuves.lt pripažinta geriausia Lietuvos vlogere. Daugiau darbų galite rasti svetainėje olgavasilevice.lt, Olgos asmeniniame Facebook profilyje, Beauty Bar Facebook puslapyje. MANO ŠŪKIS: Makiažą visada kuriu kiekvienai atskirai moteriai, pabrėžiant jos būdą, grožį ir išskirtinumą. Nepasitikiu aklai mada, labiau vertinu stilių. 💋

Samanta Sakalauskaitė

Vizažistė/plaukų stilistė

Diplomuota "Femina Bona" instituto ir "Makeup Secrets" tarptautinės makiažo akademijos grožio specialistė. Nuolat tobulinasi bei kelia savo profesionalią kvalifikaciją daugybėje grimo/kino/sceninių bei saloninių makiažų seminaruose. Dalyvauja įvairiuose renginiuose, bei TV projektuose. Dirba su fotografais bei įvairiais rūbų dizaineriais. Taip pat veda grupinius ir individualius makiažo kursus. Dirba su profesionalia Make Up For Ever, MAC, Inglot, Nouba, Anastiasia Beverly Hills, Jane Iredale kosmetika. Mano šūkis: Grožis - tai rekomendacinis laiškas, iš anksto mums palankiai nuteikiantis širdis.

Giedrė Manikienė

Vizažistė/plaukų stilistė

Vizažo meistrė ir plaukų stilistė, baigusi „Bogomolov Image School“ bei „ICON Academy“ profesionalų mokymus. Turi daug patirties dirbant fotosesijose ir įvairiuose TV renginiuose. Nuolat seka naujausias makiažų tendencijas, tobulinasi bei kelia profesionalią kvalifikaciją žymių Lietuvos ir užsienio vizažo meistrų - Felix Shtein, Vincent de Monfreid, Nataliya Nayda ir kt., - mokymuose ir seminaruose. Dalyvauja nacionalinių televizijų projektuose ir renginiuose, dirba tiesioginėse TV laidose ir filmavimuose.

Aliona Isakova

Vizažistė

Makiažo dizainerė, baigusi „CAROLINA MAKEUP SCHOOL“ bei „SMILGA BEAUTY LAB“ vizažo mokyklas. Nuolat tobulinasi bei kelia savo profesionalią kvalifikaciją pas Lietuvos ir tarptautinio lygio meistrus: Karolina Taraškevič, Greta Girdžiūtė, Margarita Vaisova, Valentina Ljaš, Sonia Miro, James Vincent, Stacey Lacey, VanessaDavis ir kt.. Turi daug patirties dirbant fotosesijose ir video projektuose. Aktyviai dalinasi makiažo gudrybėmis bei kosmetikos priemonių apžvalgomis savo instagrampaskyroje: Visage_by_a bei YouTube kanale: Alisa W

Viktorija Latvienė

Vizažistė/plaukų stilistė, antakių formavimo ir blakstienų laminavimo meistrė.

Vizažistė/plaukų stilistė, antakių formavimo ir blakstienų laminavimo meistrė. Baigusi "Makeup secrets", "ICON academy" akademijas, tobulinosi pas Moniką Briu, Neringą Čiukinienę, nuolat tobulėja, dažnai atlieka makiažus fotosesijoms. Dirba su profesionalia kosmetika kaip MAC, Makeup Atelier, Maqpro, Makeup for ever ir pns. Atlieka antakių dizainą,dažo cheminiais, Elan, Henna dažais, korekcija atlieka cukraus pasta ir pincetu. Antakių formavimo mokėsi “Charming look academy” pas Ievą Pudževytę, taip pat “OK Makeup”. Yra baigus šukuosenų mokyklą pas Sandrą Pozdniakovaitę.

Ilona Juozapavičiūtė

Makiažo bei antakių formavimo meistrė

Profesionali makiažo bei antakių formavimo meistrė, Denis Kartashev Make Up Acadamy auklėtinė. Nuolatinio tobulėjimo ir įkvėpimo ieškanti pas ryškiausius makiažo meistrus kaip Danessa Myrics, Darya Iodzel, Elena Sanko, Mia Connor, Serdar Kambarov, Evelina Borisniova, Olesia Žuravliova ir daugelis kitų. Patirtis dirbant fotosesijose, renginiuose, rengiant pilną įvaizdį.