Komanda

Olga Vasilevičė

Makiažo studijos „Beauty Bar“ įkūrėja, vizažo meistrė/grimerė, šukuosenų stilistė

Olga Vasilevičė - „Beauty Bar“ makiažo studijos Vilniaus centre įkūrėja, karalienes.lt forumo makiažo skyriaus redaktorė. Profesionali vizažo meistrė. Make up Atelier Paris ir Bogomolov Image School makiažo dėstytoja. Rengia mokymus Beauty Bar Vilniuje. Bendradarbiauja su žymiais Lietuvos fotografais – kūria pilną modelių įvaizdį. Populiari vestuvių vizažistė. Taip pat dirba televizijoje, mados, specialiųjų efektų projektuose. Atelier & Bogomolov įvaizdžio mokyklos Latvijoje auklėtinė. Nuolat tobulinasi seminaruose, mokymuose Lietuvoje bei užsienyje. Tarp Olgos mokytojų – pasaulinės klasės meistrės Natalya Naida, Valerija Kutsan, Irina Salish, Felix Shtein ir kt. Viešųjų ryšių ir vadybos diplomų savininkė ne mažiau mylima dėl bendravimo stiliaus. Makiažo patarimais dalinasi savo Youtube kanale. apievestuves.lt pripažinta geriausia Lietuvos vlogere. Daugiau darbų galite rasti svetainėje olgavasilevice.lt, Olgos asmeniniame Facebook profilyje, Beauty Bar Facebook puslapyje. MANO ŠŪKIS: Makiažą visada kuriu kiekvienai atskirai moteriai, pabrėžiant jos būdą, grožį ir išskirtinumą. Nepasitikiu aklai mada, labiau vertinu stilių. 💋

Samanta Sakalauskaitė

Vizažistė/plaukų stilistė

Diplomuota "Femina Bona" instituto ir "Makeup Secrets" tarptautinės makiažo akademijos grožio specialistė. Nuolat tobulinasi bei kelia savo profesionalią kvalifikaciją daugybėje grimo/kino/sceninių bei saloninių makiažų seminaruose. Dalyvauja įvairiuose renginiuose, bei TV projektuose. Dirba su fotografais bei įvairiais rūbų dizaineriais. Taip pat veda grupinius ir individualius makiažo kursus. Dirba su profesionalia Make Up For Ever, MAC, Inglot, Nouba, Anastiasia Beverly Hills, Jane Iredale kosmetika. Mano šūkis: Grožis - tai rekomendacinis laiškas, iš anksto mums palankiai nuteikiantis širdis.

Giedrė Manikienė

Vizažistė/plaukų stilistė

Vizažo meistrė ir plaukų stilistė, baigusi „Bogomolov Image School“ bei „ICON Academy“ profesionalų mokymus. Turi daug patirties dirbant fotosesijose ir įvairiuose TV renginiuose. Nuolat seka naujausias makiažų tendencijas, tobulinasi bei kelia profesionalią kvalifikaciją žymių Lietuvos ir užsienio vizažo meistrų - Felix Shtein, Vincent de Monfreid, Nataliya Nayda ir kt., - mokymuose ir seminaruose. Dalyvauja nacionalinių televizijų projektuose ir renginiuose, dirba tiesioginėse TV laidose ir filmavimuose.

Aliona Isakova

Vizažistė ir antakių dizaino specialistė

Makiažo ir antakių dizainerė, baigusi „CAROLINA MAKEUP SCHOOL“, „SMILGA BEAUTY LAB“ ir "CHARMING LOOK ACADEMY" mokyklas. Nuolat tobulinasi bei kelia savo profesionalią kvalifikaciją pas Lietuvos ir tarptautinio lygio meistrus: Karolina Taraškevič, Sonia Miro, James Vincent, Stacey Lacey, Vanessa Davis ir kt.. Turi daug patirties dirbant fotosesijose ir video projektuose. Aktyviai dalinasi makiažo gudrybėmis bei kosmetikos priemonių apžvalgomis savo instagrampaskyroje: Visage_by_a

Inga Narmontė

Vizažistė/plaukų stilistė

Vizažistė bei plaukų stilistė, baigusi Sine Ginsborg make-up school Danijos Karalystėje. Tobulinosi pas Alina Guess, Justiną Gafaro, Neringą Čiukinienę, Gritę Maruškevičiūtę, Karoliną Bethel, Anne Stausanger, Jordan Liberty, Ortal Limeleh ir kt. Dirba tik su profesionalia kosmetika kaip MAC, Youngblood, RMS Beauty, Tromborg, Melkior ir pan. Turi daug patirties dirbant fotosesijose, renginiuose. Skandinaviško visažo atstovė, kuriame natūralumas yra tai, kas svarbiausia. Vadovaujasi taisykle - mažiau yra daugiau.

Eglė Noreikaitė

Vizažistė /Grimo dailininkė

Profesionali grimo ir vizažo meistrė, baigusi mokslus Grimo akademijoje. Patirtį kaupiu dirbdama televizijos projektuose, kino aikštelėje, reklamose, mados renginiuose, fotosesijose bei dirbant su klientėmis. (LRT „Dvi kartos“, „Eurovizija“2019-2020 m., „STIČ“ Fashion show 2019 m., „Gražiausios poetų dainos“ ir tt.) Nuolat domiuosi naujomis makiažo subtilybėmis, tobulinuosi bei keliu kvalifikaciją Lietuvos ir užsienio meistrų seminaruose bei mokymuose. Dirbu tik su profesionalia ir kokybiška kosmetika, tokia kaip Make up for ever, Mac, SLA, Laura Mercier ir kt.

Labai myliu savo darbą, todėl visuomet siekiu išpildyti klientų norus bei poreikius. Man svarbu išryškinti individualų kiekvienos moters grožį ir leisti jai jaustis savimi!

Viktorija Latvienė